Koniński Klub Tenisowy - strona oficjalna
 
Informacje
KontaktLicencja
HistoriaZarząd KlubuStatystyki


Honorowi członkowie Klubu
Polski Związek Tenisowy
TrenerzyNasi PartnerzyTurniej zakończony

Zarząd Konińskiego Klubu Tenisowego w Koninie uprzejmie informuje, że wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Koninie oraz Urzędem Miejskim w Koninie zorganizował i przeprowadził w dniach od 7 do 8 września 2019 r. "TURNIEJ TENISOWY Z OKAZJI 27-EJ ROCZNICY POWSTANIA KLUBU O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KONINA".
Turniej odbył się na kortach tenisowych MOSiR-u w Koninie przy ul. Paderewskiego nr 8 (Galeria Nad Jeziorem). W turnieju wzięły udział dzieci i młodzież, starsi adepci tenisa oraz byli zawodnicy Klubu.
Uroczyste otwarcie turnieju odbyło się w sobotę - 7 września 2019 r na którym byli następujący zaproszeni goście:
Pan Piotr Korytkowski - Prezydent miasta Konina, Pan Witold Nowak - z-ca Prezydenta miasta Konina, Pan Tomasz Piotr Nowak - Poseł na Sejm, Pan Maciej Sytek - Prezes Agencji Rozwoju Regionalnego w Koninie, Pan Tomasz Sękowski - Kierownik Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego w Koninie i Pani Ewa Kulczyńska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koninie.
Przybyłych gości powitał Pan Juliusz Olędzki - Wiceprezes Klubu, następnie w/w zapoznał zebranych z historią powstania Klubu od 1992 r. do 2019 roku. Po wystąpieniu nastąpiło wręczanie legitymacji Klubowych następującym osobom:
Pan Piotr Korytkowski, Pan Zbigniew Szymczak, Pani Elżbieta Ozóg - Kazimierczak, dzieci Amelia Dudek, Marcel Jagodziński, Michał Kazimierczak i Paweł Kazimierczak. List gratulacyjny na ręce Pana Juliusza Olędzkiego dla KKT-KONIN od Prezydenta Miasta Konina z okazji 27 Rocznicy Powstania Klubu wręczył Pan Witold Nowak.
Po uroczystym otwarciu rozpoczęły się pojedynki tenisowe w poszczególnych grupach oraz trening z małymi dziewczynkami przeprowadzony przez Pana Lechosława Sypniewskiego.
Wyniki końcowe:
GRUPA CZERWONA - BYLI ZAWODNICY KLUBU

ADRIAN WAWRZYNIAK - I MIEJSCE
PRZEMYSŁAW SIUDUT - II MIEJSCE
PIOTR HOFFMAN - III MIEJSCE

GRUPA BRAZOWA

PAWEŁ ŁUCZAK - I MIEJSCE
ZUZANNA ŁUCZAK - II MIEJSCE

GRUPA NIEBIESKA

MICHAŁ KAZIMIERCZAK - I MIEJSCE
DUDEK AMELIA - II MIEJSCE
MARCEL JAGODZIŃSKI - III MIEJSCE
PAWEŁ KAZIMIERCZAK - III MIEJSCE

W niedzielę 8 września 2019 r. odbyły się pojedynki tenisowe w GRUPIE VIP-ÓW.

ZBIGNIEW SZYMCZAK - I MIEJSCE
CEZARY KISER - II MIEJSCE
JULIUSZ OLĘDZKI - III MIEJSCE

TALENTIADA - Pierwszy krok w tenisie nie odbyła się ponieważ część zgłoszonych do Talentiady uczestników nie wróciła z wakacji, część się rozchorowała. Zgłosiło się 9 uczestników.

Zapraszamy do pobrania zdjęć z turnieju informując jednocześnie, że możliwość zobaczenia bądź pobrania zdjęć istnieje tylko przez tydzień. Aby zobaczyć lub pobrać zdjęcia proszę kliknąć link poniżej.


KLIKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ LUB POBRAĆ ZDJĘCIA

Administrator dnia 06.10.2019 · Drukuj


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl