Koniński Klub Tenisowy - strona oficjalna
 
Informacje
KontaktLicencja
HistoriaZarząd KlubuStatystyki


Honorowi członkowie Klubu
Polski Związek Tenisowy
TrenerzyNasi PartnerzyCzas na turniej

Zarząd Konińskiego Klubu Tenisowego uprzejmie informuje, że wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Koninie oraz Urzędem Miejskim w Koninie organizuje zgodnie z kalendarzem imprez tenisowych na 2018r., w dniach 3-4 marca 2018r. :
HALOWY DEBLOWY TURNIEJ TENISOWY Z OKAZJI 26-tej ROCZNICY POWSTANIA KLUBU O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KONINA


Turniej odbędzie się na Hali Sportowej przy ul. Popiełuszki 2a w Koninie.
W turnieju wezmą udział dzieci i młodzież, starsi adepci tenisa ziemnego oraz byli zawodnicy Klubu.
Uroczyste otwarcie turnieju odbędzie się 3 marca 2018r. t.j w sobotę o godzinie 12.00. na hali sportowej przy ul. Popiełuszki.


W niedziele 4 marca 2018r na hali przy ul. Popiełuszki zostaną dokończone pojedynki z soboty. Natomiast na hali tenisowej (balon) przy Galerii nad Jeziorem odbędą się pojedynki tenisowe grupy VIP-ów, w których wezmą udział sponsorzy i sympatycy oraz byli zawodnicy naszego Klubu, a także uczestnicy TALENTIADY 2018r.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w turnieju tenisowym dzieci i młodzież szkół miasta Konina.

Administrator dnia 11.02.2018 · Drukuj

Ferie z tenisem

Zarząd Konińskiego Klubu Tenisowego w Koninie uprzejmie informuje, że bierze udział w feriadzie zimowej organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie w lutym 2018r. w następujących dniach tygodnia:

1. SOBOTA – 17.02.2018r. – godz. od 09:00 do 12:00
2. NIEDZIELA – 18.02.2018r. – godz. od 09:00 do 12:00
3. SOBOTA – 24.02.2018r. – godz. od 09:00 do 12:00
4. NIEDZIELA – 25.02.2018r. – godz. od 09:00 do 12:00


W tych dniach trenerzy naszego Klubu będą prowadzili nieodpłatnie naukę gry w tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży na terenie hali sportowej w Koninie przy ul. Popiełuszki 2a. Zostaną także wypożyczone nieodpłatnie rakiety tenisowe należące do Klubu. Organizatorzy nie odpowiadają za rzeczy osobiste uczestników zajęć, takiej jak: telefony komórkowe, smartfony, tablety itp. pozostawione w szatni hali sportowej.
Organizatorzy serdecznie zapraszają dzieci i młodzież, która nie wyjeżdża na ferie zimowe z Konina do wzięcia udziału w zajęciach.

Administrator dnia 11.02.2018 · Drukuj

Wesołych Świąt!

Koniński Klub Tenisowy pragnie życzyć wszystkim sympatykom tenisa ziemnego i naszego Klubu, a także wszystkim sponsorom oraz organizacjom wspierających nasz Klub zdrowych, pogodnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a także pełnego wszelkiej pomyślności i sukcesów na kortach tenisowych 2018 roku!Administrator dnia 24.12.2017 · Drukuj

Mistrzostwa w Iławie

Zarząd KKT w Koninie uprzejmie informuje, że na kortach tenisowych Towarzystwa Tenisa Ziemnego w IŁAWIE w dniach 22-24.09.2017 zostały zorganizowane i przeprowadzone XI Mistrzostwa Polski Sędziów w Tenisie. Wśród uczestników mistrzostw znaleźli się sędziowie z Konina: Juliusz Olędzki, Krzysztof Koszal, Leszek Pawlaczyk.
W sobotę 23.09.2017r rozpoczęły się gry w poszczególnych kategoriach wiekowych.
Podajemy wyniki końcowe :

GRUPA POJEDYNCZA MĘŻCZYZN+45 LAT

I MIEJSCE – Kozica Wiesław – Piotrków Trybunalski
II MIEJSCE- Koszal Krzysztof- Konin
IIIMIEJSCE- Pawlaczyk Leszek- Konin
III MIEJSCE- Jaworski Bogdan- Kraków
IV MIEJSCE- Olędzki Juliusz- Konin

GRUPA PODWÓJNA MĘŻCZYZN- OPEN

W tej kategorii sędziowie z Konina zajęli następujące miejsca :

III Miejsce- Kozica Wiesław/ Koszal Krzysztof
III Miejsce- Pawlaczyk Leszek/ Olędzki JuliuszNa zakończenie mistrzostw zwycięzcy otrzymali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Nad częścią organizacyjną i sportową czuwali Patrycja Mierzwińska, Małgorzata Plichcińska i Sylwia Moskal.
W imieniu uczestników mistrzostw serdeczne podziękowania dla organizatorów złożył sędzia z Konina Juliusz Olędzki, który wszystkich uczestników za rok zaprosił do Konina na XII Mistrzostwa Polski Sędziów Tenisowych.

Zapraszamy do pobrania zdjęć. Aby je pobrać należy kliknąć w poniższy link:


KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ ZDJĘCIA

Administrator dnia 29.10.2017 · Drukuj

Turniej w tle Mistrzostw Samorządowców

Zarząd Konińskiego Klubu Tenisowego w Koninie uprzejmie informuje, że w dniach od 23 do 25 czerwca 2017r odbyły się XIII MISTRZOSTWA POLSKI SAMORZĄDOWCÓW W TENISIE ZIEMNYM O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KONINA.


Imprezą sportową towarzyszącą Mistrzostwom był "TURNIEJ TENISOWY DZIECI I MŁODZIEŻY O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KONINA".

Turniej odbył się na kortach tenisowych MOSIRU w KONINIE (za Galerią nad Jeziorem) w dniach 24-25 czerwca 2017r.
Uroczyste otwarcie turnieju odbyło się 24 czerwca 2017r.
Na otwarciu byli następujący goście:
1. PAN SŁAWOMIR LOREK - Z-CA PREZYDENTA MIASTA KONINA
2. PAN TOMASZ SĘKOWSKI - DYREKTOR MIEJSKIEGO OŚRODKA SPORTU I REKREACJI W KONINIE


Po uroczystym otwarciu uczestnicy turnieju zostali podzieleni na 2 grupy:


1. GRUPA CZERWONA - podaję końcowe wyniki:

1. ORKOWSKI ADAM - I MIEJSCE
2. RĄPEL BARTŁOMIEJ - II MIEJSCE
3. ANASIEWICZ MICHAŁ - III MIEJSCE
4. SZKUDLAREK WERONIKA - III MIEJSCE

2. GRUPA BRĄZOWA - podaję końcowe wyniki:

1. ŻABIEREK PIOTR - I MIEJSCE
2. BUDNY MATEUSZ - II MIEJSCE
3. WOŹNIAK ALEKSANDER - III MIEJSCE
4. MUSZYŃSKI MICHAŁ - III MIEJSCE
5. KANECKI PIOTR - IV MIEJSCE
6. POZORSKA JUSTYNA - IV MIEJSCE

W niedzielę 25 czerwca 2017r odbyło się zakończenie turnieju i puchary zwycięzcom turnieju wręczali Pan Józef Nowicki - Prezydent miasta Konina i Pan Tomasz Sękowski - dyrektor MOSIRU w Koninie. Uczestnicy oprócz pucharów otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy okolicznościowe.Aby pobrać zdjęcia z imprezy kliknij w poniższy link
>>KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ ZDJĘCIA<<

Administrator dnia 20.08.2017 · Drukuj

Lato w mieście

Zarząd Konińskiego Klubu Tenisowego w Koninie uprzejmie informuje, że brał udział w imprezie sportowej pod nazwą "LATO W MIEŚCIE Z MOSiR-EM KONIN".

Klub nasz w ramach tej imprezy prowadził "WAKACYJNĄ NAUKĘ GRY W TENISA ZIEMNEGO" dla dzieci i młodzieży w dniach od 7 do 11.08.2017 na terenie trzech kortów tenisowych MOSIRU w Koninie przy ul. Paderewskiego 8. W tych dniach trenerzy naszego Klubu Panowie Lechosław Sypniewski, Leszek Pawlaczyk i Juliusz Olędzki prowadzili nieodpłatnie w/w zajęcia.

Wszystkim chętnym za darmo zostały wypożyczone rakiety tenisowe należące do Klubu. W zajęciach tenisowych wzięło udział 16 uczestników (chłopcy i dziewczęta). Są to następujący uczestnicy:


1. PIOTR ŻABIEREK (13 LAT)
2. ALEKSANDER WOŹNIAK (13 LAT)
3. JUSTYNA POZORSKA (16 LAT)
4. KATARZYNA OBLIZAJEK (13 LAT)
5. ALEKSANDER OBLIZAJEK (7 LAT)
8. MIŁOSZ SZYMCZAK (6 LAT)
9. HANNA SZYMCZAK (9 LAT)
10. SOPHIE MAŁEK (9 LAT)
11. JEREMI MAŁEK (8 LAT)
12. NATAN PRZYBYSZ (10 LAT)
13. FLORENTYNA ANDRZEJEWSKA (9 LAT)
14. JULIA SZYMFEL (11 LAT)
15. MILAN ZBIERSKI (8 LAT)
16. ZOFIA WIŚNIEWSKA (9 LAT)

W dniu 11.08.2017 na zakończenie zajęć w imieniu Prezydenta Konina wszystkim uczestnikom wręczał medale okolicznościowe i upominki Pan Zbigniew Iciaszek - Z-ca Kierownika Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego.


Zapraszamy do pobrania zdjęć z imprezy poprzez poniższy link.
>>KLIKNIJ TUTAJ ABY POBRAĆ ZDJĘCIA<<

Administrator dnia 20.08.2017 · Drukuj

Wesołego Alleluja!

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy Koniński Klub Tenisowy życzy wszystkim miłośnikom naszego Klubu i miłośnikom tenisa ziemnego spokojnych i bezpiecznych Świąt!źródło obrazka: http://zdjecia.nurka.pl/images/hi4.pl-z-wielkanoc-kaczka.gif
Administrator dnia 14.04.2017 · Drukuj

Po turnieju

W dniach 4-5.03.2017 Koniński Klub Tenisowy, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie i Urząd Miejski w Koninie zorganizowali i przeprowadzili "HALOWY DEBLOWY TURNIEJ TENISOWY Z OKAZJI JUBILEUSZU 25LECIA POWSTANIA KLUBU O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KONINA" - Hala sportowa.
W sobotę 4.03.2017 nastąpiło uroczyste otwarcie turnieju. Na otwarciu byli następujący goście:

1. Sędzia Związkowy Naczelny Pan Wojciech Komorek z córką Joanną z miasta Łodzi. Był Sędzią Naczelnym III Mistrzostw Polski Sędziów Tenisowych PZT, które odbyły się w Koninie, a jego córka brała udział w turniejach organizowanych przez nasz Klub.
2. Pan Marek Zawidzki Sekretarz Miasta reprezentujący Pana Prezydenta miasta Konina
3. Pan Wiesław Wanjas Przewodniczący Komisji Rodziny i Spraw Społecznych reprezentujący Pana Przewodniczącego Rady miasta Konina.
4. Pan Zbigniew Iciaszek Z-ca Kierownika Wydziału Kultury, Sportu i Turystyki reprezentujący Panią Kierownik Zenę Sroczyńską
5. Pan Tomasz Sękowski Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koninie
6. Pan Kamil Szadkowski Z-ca Dyrektora MOSiRU w Koninie
7. Pan Jerzy Tylkowski - Kierownik obiektów sportowych MOSiRU w Koninie
8. Pan Stanisław Jarecki - Prezes Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Koninie - fundator wspólnie z Miastem Koninem medali okolicznościowych z okazji jubileuszu 25 lat powstania Klubu.
9. Pan Zbigniew Szymczak - Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Koninie fundator tortu jubileuszowego
10. Pan Tomasz Tyrański - Kierownik Wydziału Komunikacji i Urzędu Miejskiego w Koninie
11. Pan Krzysztof Zwoliński - Prezes Klubu Golfowego
12. Pan Piguła Tadeusz - czterokrotny Olimpijczyk

Wszyscy goście otrzymali medale okolicznościowe oraz działacze i przyjaciele Klubu i byli zawodnicy. W sumie uhonorowano 43 osoby.

Następnie Pan Juliusz Olędzki - VicePrezes ds. Organiz. Klubu wręczył 5 legitymacji Klubowych dla następujących zawodników: Piotr Żabierek, Aleksander Woźniak, Paweł Łuczak, Zuzanna Łuczak, Justyna Pozorska.

Następnie VicePrezes zapoznał zebranych z treścią listu gratulacyjnego napisanego przez Prezesa Klubu Pana Andrzeja Banaszewskiego i Pana Wiesława Kozicy - Sędziego Naczelnego Związkowego PZT.

Po przedstawieniu treści listów gratulacyjnych zapoznał zebranych z historią powstania Klubu od 1992r do 2017 r. Po jego wystąpieniu zabrali głos goście.
Pan Marek Zawidzki przedstawił treści listu gratulacyjnego od Prezydenta Miasta Konina.
Pan Wiesław Wanjas przedstawił treść listu gratulacyjnego od Przewodniczącego Rady Miasta Konina. Po Wspólnym zdjęciu, wszyscy zebrani udali się aby pokroić tort jubileuszowy. Po tej czynności rozpoczęły się gry. Organizatorzy dopuścili gry singlowe w tym turnieju. Część pojedynków odbywała się na Hali Sportowej część na Hali Tenisowej (kryty kort). Na Hali Sportowej wystąpiły następujące grupy, podaje końcowe wyniki:

GRUPA ZAAWANSOWANA

1. MAKOWSKI JAKUB/HOFMAN - I MIEJSCE
2. SZKUDLAREK WERONIKA/ANASIEWICZ MICHAŁ - II MIEJSCE
3. ORKOWSKI ADAM/RĄPEL BARTŁOMIEJ - III MIEJSCE
4. MATYSIAK PAWEŁ/JANKOWSKI MIKOŁAJ - IV MIEJSCE

GRUPA ROZWOJOWA

1. CYBULSKI JAKUB/WIŚNIEWSKI ANTONI - I MIEJSCE
2. BOKSA NATAN/BUDNY MATEUSZ - II MIEJSCE
3. CYBULSKI SZYMON/PARUS WOJCIECH - III MIEJSCE
4. FRANKOWSKA AMELIA/KUŹMA ALICJA - IV MIEJSCE

GRUPA - CHŁOPCY

1. KIEK SEBASTIAN - I MIEJSCE
2. MŁODZIENIAK WITEK - II MIEJSCE
3. TYBURA BARTEK - III MIEJSCE
4. ŁOS FRANEK - IV MIEJSCE
5. KLIMA DANIEL - V MIEJSCE

GRUPA DZIEWCZYNKI

1. PRZĄDKA MICHALINA - I MIEJSCE
2. SOBCZAK JULKA - II MIEJSCE
3. NOWIŃSKA KARINA - II MIEJSCE
4. KOŁECKA NATALIA - II MIEJSCE

GRUPA "TALENTIADA" - PIERWSZY KROK W TENISIE

SZKUDLAREK BARBARA, SMOGÓR KAROLINA, STOLARSKA ANTONINA, BIŃKOWSKA JOANNA, BIŃKOWSKI PIOTR, STOLARSKI BARTŁOMIEJ, GROBELNY NORBERT.

W niedzielę 5.03.2017 na Hali Tenisowej (kryty kort) rozpoczęła pojedynki GRUPA BRĄZOWA i GRUPA VIPów ; podaję wyniki końcowe:

GRUPA BRĄZOWA:

1. ŻABIEREK PIOTR - I MIEJSCE
2. WOŹNIAK ALEKSANDER - II MIEJSCE
3. POZORSKA JUSTYNA - III MIEJSCE

GRUPA VIPÓW

1. SZYMCZAK ZBIGNIEW - I MIEJSCE
2. OLĘDZKI JULIUSZ - II MIEJSCE

Oprócz tortu uczestnicy turnieju zajadali się pysznymi pączkami ufundowanymi przez Pana Jana Fijałkowskiego - Prezesa W.P "DALEN KONIN".

9 marca 2017 puchary zwycięzcom turnieju w imieniu Pana Prezydenta m. Konina wręczał Dyrektor MOSiRU Pan Tomasz Sękowski, a w imieniu Pana Przewodniczącego Rady miasta Konina wręczał Pan Wiesław Wanjas Przewod. Komisji Rodziny i Spraw Społecznych.

Aby pobrać zdjęcia z turnieju należy:

- wejść na wyznaczona stronę >>TUTAJ<<
- następnie klinąć przycisk Pobierz plik znajdujący się na otwartej stronie w jej prawej części.

Uwaga! Jeśli nie wiesz, który należy kliknąć link aby pobrać zdjęcia wejdź >>>>tutaj<<<<< i sprawdź

Administrator dnia 11.03.2017 · Drukuj

Czas na turniej

Zgodnie z kalendarzem imprez sportowych na 2017 r. Koniński Klub Tenisowy w Koninie organizuje wspólnie z MOSiR-em w Koninie oraz z Urzędem Miejskim w Koninie w dniach od 4 do 5 marca 2017 r. "HALOWY DEBLOWY TURNIEJ TENISOWY Z OKAZJI JUBILEUSZU 25-TEJ ROCZNICY POWSTANIA KLUBU O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KONINA". Honorowy Patronat nad w/w imprezą objął Prezydent m. Konina. Turniej odbędzie się na Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koninie przy ul. Popiełuszki 2a. W turnieju udział wezmą dzieci i młodzież oraz byli zawodnicy Klubu, których serdecznie zapraszamy. Uroczyste otwarcie turnieju odbędzie się w sobotę 4 marca o godzinie 12:00 na terenie Hali Sportowej w Koninie przy ul. Popiełuszki 2a. W niedzielę 5 marca dokończenie pojedynków z soboty, mecze grupy VIP-ów w których wezmą udział sponsorzy i sympatycy naszego Klubu oraz uczestnicy "TALENTIADY" na terenie hali tenisowej (balon) za Galerią nad Jeziorem w Koninie przy ul. Paderewskiego 8.
Organizatorzy

Administrator dnia 18.02.2017 · Drukuj

Ferie udane

Zarząd Konińskiego Klubu Tenisowego w Koninie uprzejmie informuje, że w ramach feriady sportowej organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie Klub nasz zorganizował i przeprowadził w czterech dniach lutego 2017 r. przez trenerów Klubu nieodpłatnie naukę gry w tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży na terenie hali sportowej w Koninie przy ul. Popiełuszki 2a. W tych dniach trenerzy dla uczestników zajęć tenisowych wypożyczali nieodpłatnie rakiety tenisowe należące do Klubu.
W zajęciach tenisowych organizowanych przez nasz Klub wzięło udział 83 uczestników (zgodnie z listami obecności).
Najmłodszymi uczestnikami zajęć byli:

1. OLIWIER OKUPNIAREK - 4 LATA - PRZEDSZKOLE NR 15 W KONINIE wspólnie z mamą MAŁGORZATĄ
2. GABRIELA NASIŁOWSKA - 5 LAT - PRZEDSZKOLE W KONINIE wspólnie z mamą JOANNĄ
3. KAROLINA NOWIŃSKA - 6 LAT - PRZEDSZKOLE W KONINIE
4. ALEKSANDER OBLIZAJEK - 6 LAT - PRZEDSZKOLE W KONINIE
5. FILIP KURZAWA - 7 LAT - SZ.P NR 2 W KONINIE
6. BARBARA SZKUDLAREK - 8 LAT - SZ.P NR 3 W KONINIE

Na wyróżnienie zasłużyli następujący uczestnicy zajęć, którzy rokują nadzieję, że będą kontynuować naukę gry w tenisa ziemnego.

CHŁOPCY

1. PIOTR ŻABIEREK
2. PAWEŁ ŁUCZAK
3. JAN LEWANDOWSKI
4. ALEKSANDER WOŹNIAK
5. PIOTR KANECKI
6. JAKUB BOCHEŃSKI

DZIEWCZĘTA

1. WERONIKA SZKUDLAREK
2. ZOSIA SZKUDLAREK
3. JUSTYNA POZORSKA
4. ZUZANNA ŁUCZAK
5. ALEKSANDRA BOCHEŃSKA
6. BARBARA DLICHNIEWSKA

Organizatorzy serdecznie dziękują dzieciom i młodzieży, którzy wzięli tak liczy udział w zajęciach tenisowych naszego Klubu.

Administrator dnia 18.02.2017 · Drukuj

Ferie z tenisem

Zarząd Konińskiego Klubu Tenisowego w Koninie uprzejmie informuje, że bierze udział w feriadzie zimowej organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koninie w lutym 2017 w następujących dniach tygodnia:

sobota - 4 luty - od 9:00 do 18:30
niedziela - 5 luty - od 9:00 do 18:30
sobota - 11 luty - od 9:00 do 13:30
niedziela - 12 luty - od 9:00 do 18:30.

W tych dniach trenerzy naszego Klubu będą prowadzili nieodpłatnie naukę gry w tenisa ziemnego dla dzieci i młodzieży na terenie hali sportowej w Koninie przy ul. Popiełuszki 2a. Zostaną także wypożyczone nieodpłatnie rakiety tenisowe należące do Klubu. Organizatorzy nie odpowiadają za rzeczy osobiste uczestników zajęć, takie jak: telefony komórkowe, smartfony, tablety itp. pozostawione w szatni hali sportowej.
Organizatorzy serdecznie zapraszają dzieci i młodzież, która nie wyjeżda na ferie zimowe z Konina do wzięcia udziału w zajęciach. Życzymy miłej zabawy i bezpiecznych, spokojnych pełnych pozytywnych wrażeń ferii.

Administrator dnia 01.02.2017 · Drukuj

Strona 2 z 13 < 1 2 3 4 5 > >>

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl