Turniej zakończony
Dodane przez Administrator dnia 06.10.2019

Zarząd Konińskiego Klubu Tenisowego w Koninie uprzejmie informuje, że wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Koninie oraz Urzędem Miejskim w Koninie zorganizował i przeprowadził w dniach od 7 do 8 września 2019 r. "TURNIEJ TENISOWY Z OKAZJI 27-EJ ROCZNICY POWSTANIA KLUBU O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA KONINA".
Turniej odbył się na kortach tenisowych MOSiR-u w Koninie przy ul. Paderewskiego nr 8 (Galeria Nad Jeziorem). W turnieju wzięły udział dzieci i młodzież, starsi adepci tenisa oraz byli zawodnicy Klubu.
Uroczyste otwarcie turnieju odbyło się w sobotę - 7 września 2019 r na którym byli następujący zaproszeni goście:
Pan Piotr Korytkowski - Prezydent miasta Konina, Pan Witold Nowak - z-ca Prezydenta miasta Konina, Pan Tomasz Piotr Nowak - Poseł na Sejm, Pan Maciej Sytek - Prezes Agencji Rozwoju Regionalnego w Koninie, Pan Tomasz Sękowski - Kierownik Wydziału Sportu i Turystyki Urzędu Miejskiego w Koninie i Pani Ewa Kulczyńska - Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Koninie.
Przybyłych gości powitał Pan Juliusz Olędzki - Wiceprezes Klubu, następnie w/w zapoznał zebranych z historią powstania Klubu od 1992 r. do 2019 roku. Po wystąpieniu nastąpiło wręczanie legitymacji Klubowych następującym osobom:
Pan Piotr Korytkowski, Pan Zbigniew Szymczak, Pani Elżbieta Ozóg - Kazimierczak, dzieci Amelia Dudek, Marcel Jagodziński, Michał Kazimierczak i Paweł Kazimierczak. List gratulacyjny na ręce Pana Juliusza Olędzkiego dla KKT-KONIN od Prezydenta Miasta Konina z okazji 27 Rocznicy Powstania Klubu wręczył Pan Witold Nowak.
Po uroczystym otwarciu rozpoczęły się pojedynki tenisowe w poszczególnych grupach oraz trening z małymi dziewczynkami przeprowadzony przez Pana Lechosława Sypniewskiego.
Wyniki końcowe:
GRUPA CZERWONA - BYLI ZAWODNICY KLUBU

ADRIAN WAWRZYNIAK - I MIEJSCE
PRZEMYSŁAW SIUDUT - II MIEJSCE
PIOTR HOFFMAN - III MIEJSCE

GRUPA BRAZOWA

PAWEŁ ŁUCZAK - I MIEJSCE
ZUZANNA ŁUCZAK - II MIEJSCE

GRUPA NIEBIESKA

MICHAŁ KAZIMIERCZAK - I MIEJSCE
DUDEK AMELIA - II MIEJSCE
MARCEL JAGODZIŃSKI - III MIEJSCE
PAWEŁ KAZIMIERCZAK - III MIEJSCE

W niedzielę 8 września 2019 r. odbyły się pojedynki tenisowe w GRUPIE VIP-ÓW.

ZBIGNIEW SZYMCZAK - I MIEJSCE
CEZARY KISER - II MIEJSCE
JULIUSZ OLĘDZKI - III MIEJSCE

TALENTIADA - Pierwszy krok w tenisie nie odbyła się ponieważ część zgłoszonych do Talentiady uczestników nie wróciła z wakacji, część się rozchorowała. Zgłosiło się 9 uczestników.

Zapraszamy do pobrania zdjęć z turnieju informując jednocześnie, że możliwość zobaczenia bądź pobrania zdjęć istnieje tylko przez tydzień. Aby zobaczyć lub pobrać zdjęcia proszę kliknąć link poniżej.


KLIKNIJ TUTAJ ABY ZOBACZYĆ LUB POBRAĆ ZDJĘCIA